🚚 zdarma pro objednávky nad 750 Kč

Křišťál je čirá forma křemene. Funguje jako regulátor pro ostatní kameny. Je nejúčinnějším krystalem a velmi silným zesilovačem energie. Energii prý umí pohlcovat, uvolňovat i regulovat, což vede k naprosté harmonii. Zároveň povzbuzuje lidskou psychiku, samostatnost a sebezdokonalení. Je výborným pomocníkem pro meditaci. Ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje duchovní sílu a je schopen odstranit bloky, které v sobě lidé mají. Navíc údajně odstraňuje elektromagnetické záření, které vysílá elektronika a je schopen filtrovat všechny rušivé vlivy. Odstraňuje zábrany a strachy a bojuje s nespavostí. Pokud máte se spánkem problémy, dejte si křišťál k posteli, například na noční stolek.

Křišťál je údajně vhodný pro všechny typy zdravotních problémů, včetně těch duševních. Zmírňuje bolest hlavy a zubů, nevolnost a podporuje imunitu. Uvádí tělo do celkové rovnováhy.

Vhodný pro tato znamení: blíženec, rak, štír, kozoroh, vodnář, lev

  • Čištění: Očištění provádějte pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou. Pokud zvolíte čištění pod proudem vody, podržte minerály pod proudem a následně je nechejte oschnout nebo osušte bavlněným kapesníkem.
  • Dobíjení: Následuje po očištění. Křišťál získává energii ze slunce. Stačí jej vystavit několik hodin slunečním paprskům.

Na našem e-shopu najdete praskaný Křišťál o velikosti 8 mm a 6 mm. Dále také křišťálovou drůzu v šedé, růžové, modré a fialové variantě.

Přírodní praskaný křišťál - korálky, bezbarvé Pokovená drůza z přírodního křišťálu, šedá Pokovená drůza z přírodního křišťálu, růžová Drůza z přírodního křišťálu, modrá Drůza z přírodního křišťálu, fialová