Před pár měsíci jsme dostali nápad, že bychom mohli udělat náramky na konec školního roku pro paní učitelky. Myslíme si totiž, že čokolád dostanou plno, ale náramek jim zůstane déle a udělá i větší radost. Před nedávnem nám dokonce napsala jedna naše zákaznice, jestli nebudeme mít i kolekci pro učitelky. To už nám nedalo a rozhodli jsme kolekci náramků a dárkovou kartu vytvořit. 

Takže pokud nevíte, co dát paní učitelce na konec školního roku nebo hledáte tipy a nápady na dárek pro učitelky, máme pro vás řešení. A máme jich plno! Náramek si můžete vybrat buď přímo z kolekce, kterou jsme pro paní učitelky vytvořili. Nebo si můžete vybrat kterýkoliv náramek na našem e-shopu a vybrat si k němu dárkovou kartu pro paní učitelku, kterou od nás máte k nákupu jako dárek. Případně, pokud chcete být kreativní a rádi vyrábíte, můžete si nakoupit samostatné korálky a komponenty a náramek paní učitelce vyrobit sami. O dárkovou kartičku nám pak klidně napište do poznámky a my vám ji do balíčku přibalíme. 

Ať už vybíráte hotový náramek nebo jej chcete vyrobit sami, určitě se vám bude hodit nějaká inspirace. 

Představujeme vám tedy ochotnávku z nové kolekce náramků, kterou jsme vytvořili speciálně jako dárek pro paní učitelky na konec školního roku. Další varianty náramků najdete přímo v kategorii zde.