🎄 Bláznivý víkend je tu! Sleva 20 % při nákupu nad 500 Kč, slevový kód "CRAZYWEEKEND" (neplatí pro poukazy)

Před pár měsíci jsme dostali nápad, že bychom mohli udělat náramky na konec školního roku pro paní učitelky. Myslíme si totiž, že čokolád dostanou plno, ale náramek jim zůstane déle a udělá i větší radost. Před nedávnem nám dokonce napsala jedna naše zákaznice, jestli nebudeme mít i kolekci pro učitelky. To už nám nedalo a rozhodli jsme kolekci náramků a dárkovou kartu vytvořit. 

Takže pokud nevíte, co dát paní učitelce na konec školního roku nebo hledáte tipy a nápady na dárek pro učitelky, máme pro vás řešení. A máme jich plno! Náramek si můžete vybrat buď přímo z kolekce, kterou jsme pro paní učitelky vytvořili. Nebo si můžete vybrat kterýkoliv náramek na našem e-shopu a vybrat si k němu dárkovou kartu pro paní učitelku, kterou od nás máte k nákupu jako dárek. Případně, pokud chcete být kreativní a rádi vyrábíte, můžete si nakoupit samostatné korálky a komponenty a náramek paní učitelce vyrobit sami. O dárkovou kartičku nám pak klidně napište do poznámky a my vám ji do balíčku přibalíme. 

Ať už vybíráte hotový náramek nebo jej chcete vyrobit sami, určitě se vám bude hodit nějaká inspirace. 

Představujeme vám tedy ochotnávku z nové kolekce náramků, kterou jsme vytvořili speciálně jako dárek pro paní učitelky na konec školního roku. Další varianty náramků najdete přímo v kategorii zde.