🚚 zdarma pro objednávky nad 750 Kč

Jadeit a Nefrit se často označují jako dvojčata. Liší se pouze svými odstíny, ale vlastnosti mají úplně stejné. Přitahují prý lásku a finance. Zároveň mají údajně vliv na prodloužení života a jsou vhodné jaké podpora pozitivní energie při obchodních jednáních nebo v kariérním růstu. Přináší také klid, mír a čistou mysl. Působí prý proti smutku a beznaději, uvolňují emoce, podrážděnost a uklidňují mysl. Učí samostatnosti a soběstačnosti. Navíc pomáhají navazovat nová přátelství a otevírají srdce.

Jadeit je označován jako kámen snů, díky kterému je možné své sny snadněji naplnit a kráčet za jejich naplněním. Pokud patříte mezi ty, kteří si ráno chtějí pamatovat sny, které se vám v noci zdají, dejte si Jadeit pod polštář. Údajně má na zapamatování snů pozitivní vliv. 

 Nefrit má údajně také pomáhat předcházení nemocem a zdravotních potíží. Podporuje prý činnost srdce a oběhového systému. Doporučuje se také pro těhotné ženy nebo ty, které otěhotnět chtějí.

 

Vhodný pro tato znamení: váhy, rak, ryby

  • Čištění: Nefrit nepohlcuje negativní energii. Není jej tedy potřeba pravidelně čistit ani nabíjet. Čištění provádějte pod proudem vlažné vody a následně nechte oschnout nebo osušte bavlněným kapesníkem.
  • Dobíjení: Následuje po očištění. Nefrit získává energii ze slunce. Stačí jej vystavit na několik hodin slunečním paprskům. Avšak, jak uvádíme, nabíjení ani čištění není nutné.

Na našem e-shopu najdete Nefrit v bílé, růžové, červené nebo fialové variantě.

Korálky Nefrit, bílé Nefit 8mm, korálky bílé Přírodní nefrit - korálky, růžové Přírodní nefrit - korálky, růžové