Jarní výprodej je tu! Nakupujte za zvýhodněné ceny.

Tygří oko

Tygří oko se považuje za kámen změny. Připomíná, že změny k životu patří, nehledě na to, jak těžké někdy jsou. Pomáhá údajně se se změnami lépe vyrovnat, dodává sebevědomí, sílu a odhodlání do nových začátků. Během změn dodává vnitřní klid. Přináší odvahu a trpělivost a pomáhá k objektivnímu rozhodování bez přítomnosti rušivých emocí. Bojuje s beznadějí, pocity strachu, úzkostmi a napětím. Vede ke snížení sebekritiky a k hledání vlastní ceny a sebelásky. Zlepšuje prý také náladu, dodává sílu k dosažení vytyčených cílů a má pozitivní vliv na koncentraci a kreativitu. Do života přináší štěstí a bohatství a dodává vitalitu a napomáhá ke zvýšení fyzické síly.

Pokud jste tvrdohlaví nebo chcete zvýšit svoji koncentraci a kreativitu, je pro vás tygří oko právě tím pravým minerálem. Spolu s Tyrkysem je kamenem cestovatelů. Tygří oko ochraňuje cestovatele na jeho dlouhých cestách do ciziny.

Má údajně posilovat imunitu a pozitivně ovlivňovat hojení a pevnost kloubů a kostí. Napomáhá také při poruchách osobnosti, mírní stres a reguluje nadměrnou sexuální touhu. Říká se, že je vhodným kamenem pro detoxikaci organismu a regulaci metabolismu.

Naleziště: JAR, Namibie, Čína, Indie, Austrálie, Kalifornie nebo Ukrajina.

Vhodný pro tato znamení: panna, býk, blíženec, rak

  • Čištění: Očištění provádějte každých 15 dní pod proudem vlažné vody. Minerály stačí pár minut podržet pod proudem a následně nechat oschnout nebo osušit bavlněným kapesníkem.
  • Dobíjení: Následuje po očištění. Tygří oko získává energii ze slunce. Stačí jej na pár hodin vystavit slunečním paprskům. Pro zvýšení účinku nabíjení můžete Tygří oko nabíjet spolu s krystalem.

Na našem e-shopu najdete tygří oko v barevných kombinacích s černou a to například:

Nabízíme jej ve velikosti 2, 4, 6 a 8 mm. V nabídce naleznete také komponenty v podobě přívěsků. Dále také válečky, srdíčka nebo oválky.

Přírodní tygří oko - korálky, černohnědé Přírodní tygří oko - korálky, černohnědé, broušené   Přírodní tygří oko - oválky Přírodní tygří oko - korálky, purpurovéPřívěsek z broušeného tygřího oka s hranou z mosazi  Přírodní tygří oko - korálky, černomodré  Přírodní tygří oko - korálky, fialovočerné Přírodní tygří oko - korálky, černozelené

Doporučené produkty1

Aktuality


Rodonit - jeho význam a účinky

Rodonit - jeho význam a účinky

Rodonit je fascinující minerál, který je ceněn nejen pro svou estetickou krásu, ale i pro své údajné léčivé a metafyzické vlastnosti. Pojďme se na něj podívat podrobněji. Rodonit je minerál, který patří do skupiny silikátů a je známý svou nádhernou růžovou až červenofialovou barvou, která může být prošpikovaná černými nebo šedými vložkami manganových oxidů. Tento kámen je oblíbený nejen mezi sběrateli minerálů, ale i v šperkařství a léčitelství.


Kámen Onyx - jeho význam a účinky

Kámen Onyx - jeho význam a účinky

Onyx je nejen krásný a elegantní kámen, ale je také obklopen mnoha zajímavými vlastnostmi a tradicemi. Jeho jedinečná kombinace fyzické krásy a spirituální síly dělá z onyxu oblíbený výběr pro šperky a duchovní praxi. Ať už věříte v jeho léčebné nebo spirituální schopnosti nebo ne, onyx bezpochyby zůstává jedním z nejzajímavějších a nejvíce oceňovaných kamenů v historii lidstva. V tomto článku se podíváme blíže na jeho výskyt, barvu, účinky a spirituální význam.


Malachit a jeho účinky

Malachit a jeho účinky

Malachit je fascinující drahý kámen, který má bohatou historii a mnoho zajímavých vlastností. Podívejme se na některé z jeho klíčových charakteristik. Malachit je karbonátový minerál, který se vyskytuje ve větším množství v různých částech světa, zejména v oblastech s ložisky měděných rud. Má bohatou historii spojenou s léčebnými a spirituálními vlastnostmi. Už v dávných dobách byl používán jako amulet či talisman, a věřilo se, že přináší ochranu a štěstí svému nositeli. Egypťané a Římané používali malachit k výrobě šperků a soch, a byl také často používán v malbách a mozaikách.


Regalit a jeho význam a účinky

Regalit a jeho význam a účinky

Regalit, také známý jako "královský kámen" či "modrý král" Je odrůdou jaspisu z mořských sedimentů. Tento kámen je ceněn pro svou krásnou modrou barvu a má mnoho zajímavých vlastností, které ho činí jedním z nejoblíbenějších kamenů mezi sběrateli a milovníky drahých kamenů.