Sleva 10 % na VŠE - slevový kód VALENTYN

Výměna/vrácení zboží

Pokud si však objednaný výrobek nezískal vaše srdce, nesplňuje vaše očekávání nebo nám jej potřebujete z jiných důvodů vrátit, přečtěte si jak v takovém případě postupovat. Uděláme vše pro to, aby proces výměny či vrácení a reklamace proběhl co nejrychleji a nejjednodušeji.

1. VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pro výměnu zakoupeného výrobku prosím vyplňte následující formulář, který je dostupný ke stažení a vytisknutí. Ve formuláři vyplňte údaje, které jsou nezbytné pro výměnu a i s výrobkem nám jej zašlete. My se na vše podíváme, dáme do pořádku a vyřídíme!

2. VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

V případně vrácení zboží se nemusíte obávat zdlouhavého procesu. Máme pro vás připravený jednoduchý formulář k vyplnění základních údajů a jednoduše nám výrobek zašlete zpět. Doba na vrácení zboží je 30 dnů od jeho převzetí, máte tedy dostatek času vše si promyslet a připravit výrobek na cestu zpět k nám. 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si můžeme pohodlně stáhnout a vyplnit ZDE.

Vyplněný formulář nám prosím zašlete emailem a my vám vygenerujeme štítek pro zaslání přes zboží Zásilkovnu. Pokud si přejete zboží zaslat vlastním dopravcem, využijte adresu:
 
nubio beads, s.r.o.
Olomoucká 1190/77
627 00 Brno
 
Nezapomeňte také uvést Vaše kontaktní údaje. Jakmile nám reklamované zboží dorazí, vše bleskově vyřešíme opravou či výměnou za nový kus.

Kompletní obchodní podmínky si můžete přečíst ZDE nebo nás v případě dotazů kontaktovat.